Deri Koltuk Takımları

admin tarafından 1 sene önce yazıldı, 2.394 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Deri Koltuk Takımları

Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz mekan olan oturma odalarında koltuk seçiminde rahatlık ve konforu yakalamak isteriz. Özellikle işten yorgun gelince evimizde, koltuğumuzda uzanıp rahatlamak isteriz. Bellona mobilya’da tüketicilerin bu ihtiyacına cevap vermek için tasarladığı koltuklarda da bu ilkeleri benimsiyor. Oturma gruplarında hayal edilen konforu da deri koltuklar kategorisine de yansıtıyor. Bu deri koltuk modelide resimlerden de az da olsa anlaşıldığı gibi rahat ve konforlu görünmektedir. Geniş oturma ve salon odalarınız için alabilirsiniz. Hem oturma odası hem salon takımı olarak tercih edilebilir.

Bellona deri koltuk modelleri adı altında 3 adet oldukça kaliteli sağlam ve konforlu ürünler bulunduruyor. Bunlar; Elit koltuk takımı, Nepal koltuk takımı, Vanessi koltuk takımıdır. Elit koltuk takımı krem renktedir. Farklı renk alternatifi bulunuyor. Üçlü, ikili ve tekli modülden oluşuyor. Kampanyalı ürünüdür. Nepal deri koltuk modeli ise spor görünüme sahip olup, beyaz renktedir. Üçlü, ikili ve tekliden oluşuyor. Sırt minderleri yumuşak ve rahattır. Ayakları da metaldir. Elit deri koltuk takımı ise üç farklı konuma gelerek rahatlık sağlanıyor. Tv koltuğu şekline gelebilmektedir. Bellona mobilyanın yeni ürünüdür. Bütün bu Bellonaderi koltuk modellerini yakından incelemek istiyorsanız hemen bir Bellona bayilerine uğrayın

Bu modelde ise oturma yerleri ve dış iskeleti deri ile kaplanmıştır. Renk olarak siyah deri kullanılmıştır. Oturma yerleri kumaş olup, deriye koltuğa farklı hava katmıştır. Sırt minderlerinde düğme kullanılmıştır. Siyah deri sehpada oldukça şıktır. Bellona’nın Nepal deri koltuk takımı modelidir. Üçlü, ikili ve tekli modüllerden yapılarak oluşturulan takımdır. Rengi beyazdır. Ayakları kıvrımlı metaldir. Kol kısımları yüksek olmayıp, oldukça da yumuşaktır. Oturma yerleri geniştir. Terletmez deri kullanılmıştır. Ayrıca bu ürün Bellona’nın kampanyalı ürünlerindendir.

bellona Deri Koltuk Deri Koltuk Takımları

bellona Deri Koltuk

Deri Koltuk Deri Koltuk Takımları

Deri Koltuk

Deri Koltuk modelleri Deri Koltuk Takımları

Deri Koltuk modelleri

Deri Koltuk takımları Deri Koltuk Takımları

Deri Koltuk takımları

istikbal Deri Koltuk Deri Koltuk Takımları

istikbal Deri Koltuk

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2