Bellona istikbal Kampanyaları

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 887 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Bellona istikbal Kampanyalı Ürünleri

Bellona istikbal mobilya her sene uyguladığı kampanyalarla tüketicilerin bütçesini düşünerek onlara kaliteli, sağlam ve sağlıklı ürünleri uygun fiyata sunmaktadır. Hatta her sezon yaptığı kampanyalar sayesinde birçok aile mobilya ve ev tekstili ürünlerine sahip oluyor. Şaşırtıcı kampanyalarıyla da yeni evlenen ve evini yenileyeceklere kapılarını sonuna kadar açıyor.

Bellona istikbal mobilyada kampanyalı ürünler asla bitmiyor. bellona istikbal mobilya bazı kategorilerde kampanyalı ürünler yapmıştır. Bunlar; Basic Line uyku setleri, Delüks takımlar, kanepeler, koltuk takımları, köşe takımları, maksi takımlar, nevresim takımları, yatak örtüleri ve yataklardır. Her kategoride bazı ürünler belirlenerek kampanya yapılmıştır. Fiyatlarında indirim uygulanmıştır. Ayrıca kredi kartına 12 aya kadar da taksit yapılmaktadır.

Bellona istikbal kampanyalı ürünler sayesinde, daha uygun fiyata da ürün almanın keyfini yaşayacaksınız. Uzun zamandır almayı planladığınız ürünleri artık ertelemenize gerek kalmayacak. bellona istikbal mobilyaya uğrayarak kampanyalı ürünleri görerek, beğendiğiniz ürünleri bütçenizi sarsmadan alabileceksiniz. Bellona istikbal kampanyalı ürünlerini öğrenmek için  bellona ve istikbal mağazalarına uğrayınız.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2