Bellona halı modelleri

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 1.483 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Bellona halı modelleri

Halı almak bazıları için oldukça zor olabilir. Çünkü halı showroomlarında oldukça fazla seçenek ve model olduğu için karar vermekte zorlanabiliriz. Bu da ister istemez bizi yorabiliyor. Çünkü halı bir ev için oldukça önemli eşyadır. Özellikle ülkemizde halı konusunda titiz davranıyoruz. El dokuması halılarımız yıllarca dilden dile dolandı. İşte bu kadar özel bir ev eşyası olan halılarımızı almak için elbette kaliteli mağazaları bulmamız gerekir. Bunlardan biri de Bellona mağazalarıdır. Bellona halı modelleri konusunda oldukça fazla seçenek sunarak, tüketicilerin aradıkları tarzda halı modelini bulmaları için çaba gösteriyor. Her odanızda ayrı ayrı kullanabileceğiniz tarzda halılar üretiyor. Örneğin; genç odası halıları, salon halıları, mutfak halları gibi. Seri adı altında ürünlerini resmi sitesinde tanıtmaktadır. Kampanyalı ve yeni olan modelleri vardır. Desen konusunda oldukça iddialı tasarımlarla üretilmiş. Bellona halı modelleri evinizin adeta havasını değiştirecektir.

Bellona’nın klasik tarzda döşenmiş salon odaları için harika bir üründür. Krem ve kahverengi renkleri ile desenler uyum içinde tasarlanmıştır. Ortası açık olup, desenler kenarlarda kullanılmıştır. Bellona halı modellerinin fiyatları da ürettiği halının çeşidine ve modeline göre farklılık gösteriyor. Bu konuda kesinlikle bütçenizi ve tasarımlarınız düşünüyor. Taksitle alacağınız halılarınızı çok seveceksiniz. Kırmızı renkten vazgeçemiyorum diyorsanız işte size harika bir halı modeli. Çok modern ve trend olan bu halı oturma odalarınız için tercih edilebilir.

Evinize bahar havası estirecek ve mor rengin güzelliğini yansıtacak üründür. Çiçek desenleri kullanılmıştır. Mor renk bulunuyorsa koltuklarınızda bu halıyı alabilirsiniz. Ayrıca beyaz koltuk takımlarında da kullanılabilir. Bellona’nın salon halısı modellerinden olan bu halı modeli çiçek desenleri kullanılmıştır. Krem ve kahverengi renkleri hakimdir. Eğer koltuk takımınız bu renklere uyumlu ise bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bellona halı modelleri Bellona halı modelleri

Bellona halı modelleri

Bellona Halı Çeşitleri Bellona halı modelleri

Bellona-Halı-Çeşitleri

halı modelleri Bellona halı modelleri

halı modelleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2