Bellona baza modelleri

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 3.152 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Bellona baza modelleri

Yatak odası takımı düşünenler karyolasının bazalı olmasını tercih ediyor. Çünkü bazalı karyola oldukça kullanışlıdır. Dolabımıza yerleştiremediğimiz eşyalarımızı, yorgan, yastık, kıyafetlerimizi bazamızın altına koyabiliyoruz. Yani bize sandık görevi yapıyor. Böylece evimizdeki dağınıklığı ortadan kaldırmış oluyoruz. Baza almayı düşünüyorsanız Bellona mobilya baza modellerine bakabilirsiniz. Sekiz adet baza modeli bulunan Bellona mobilya kaliteli ve sağlam ürünler tasarlamıştır. Tek ve çift kişilik baza modelleri bulunuyor. Tek kişilik olan Bellona baza modelleri Orion baza ve Twinjoy baza modelleridir. Çift kişilik Bellona baza modelleri ise Frenza, Uniform, Suena, Anfora ve Bolivya’dır. Bellona baza modelleri şık görünümlü, kolay temizlenebilen, darbelere dayanıklı ürünlerdir.. Özel rayları sayesinde kolay kaldırıp kapatma özelliği vardır. Böylece yorulmadan bazanızı kullanabilirsiniz. Zamanla ray sisteminde deformasyon yaşanmaz.

Bellona baza modelleri fiyatları da oldukça uygundur. Bütçenizi düşünen Bellona mobilya Word karta özel 12 ve 24 ay taksit seçeneğini sunuyor. Fiyatları da kesinlikle kalitesine oranla oldukça iyidir. Kesinlikle kaliteli ürünleri çok uygun fiyata alacaksınız ve iyi ki Bellona’ya rastladım diyeceksiniz. Renk renk yapılmış tek kişilik baza modelleridir. Twinjoy baza modellerinin başlıkları deridir. Ayakları metaldir. Çocuk odasına uygun olabilir. Bolivya baza modelidir. Yatak başlığı oldukça şıktır. Deri olup, düğme çektirmelidir. Yatağı kaldırıp, altı sandık görevi yapmaktadır. Ayakları metaldir.

Bellona mobilyanın Orion yavrulu baza modelidir. Tek kişilik baza modeli alttan açılarak çift kişilik baza modeli olmaktadır. Böylece yer kaplamayan bu baza modeli oldukça kullanışlı olacaktır. Başlığı siyah deridir. Ayakları ahşaptır. Frenza baza modelidir. Başlığı deridir. Modern ve şıktır. Dayanıklı bir modeldir. Her iki tarafı da farklı açılabilmektedir. Tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunuyor. Kolayca açılabilmektedir.

baza Bellona baza modelleri

baza

baza modelleri Bellona baza modelleri

baza modelleri

Bellona baza modelleri Bellona baza modelleri

Bellona baza modelleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2